Platba - doprava - nákup

PLATBA ZBOŽÍ

ZÁSILKOVNA CZ

VÝDEJNÍ MÍSTO 108 Kč
BALÍK DOMŮ 122 Kč
Dobírka 25 Kč
Platba předem: dobírka 0 Kč
 

ZÁSILKOVNA SK

VÝDEJNÍ MÍSTO 4,45 €
BALÍK DOMŮ 4,93 €
Dobírka 2,60 €
Platba předem: dobírka 0 €

Dobírkou, kdy zaplatíš přímo kurýrovi nebo na výdejním místě. Platit můžeš hotově, nebo kartou.

Předem na účet. Na náš účet zašleš příslušnou částku a po připsání na našem účtu obratem zasíláme zboží přímo k Tobě. Tento způsob je nejvýhodnější, protože odpadá doběrečný poplatek 25 Kč nebo 2,60€. Pokyny k platbě, ti vždy předem zašleme mailem.
ČÍSLO ÚČTU: 292460788 / 0300

 

DOPRAVA

ZÁSILKOVNA - pošleme ti balík na některé z výdejních míst služby Zásilkovna.cz . Výdejní místo si zvolíš v nákupním košíku. Balík bude čekat na tebe, a ne ty na něj doma. Vyzvedneš si jej tedy kdykoli cestou z práce, školy apod. Odesílá se nejpozději druhý pracovní den od odeslání tvé objednávky.

 

VRATKY-REKLAMACE-VÝMĚNY

Nejprve nás informuj na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Zajdi na Zásilkovnu, kde nahlásíš náš zpětný kód: 93762174. Obsluha sama vytiskne štítek a nalepí jej na zásilku. Částku zpětné zásilky 108 Kč, nebo 4,45€, ti strhneme při výměně nebo vrácení zboží.

Pokud vracíš zboží v zákonné lhůtě, tedy 14 dnů od převzetí zboží, chceš výměnu velikosti, nebo uplatňuješ reklamaci, vždy nám nejprve prosím pošli mail s informací, o jaké zboží se jedná, proč jej vracíš a hlavně kopii nebo číslo daňového dokladu.

Pokud jde o výměny velikostí, dej do balíku kopii daňového dokladu a uveď na něj svůj požadavek.

Nezapomeň uvést telefonní číslo a číslo účtu, na které chceš vrátit peníze.

Zboží, které jen vracíš v zákonné lhůtě, musí být nepoužité, nepoškozené a s originálními visačkami.

Zásilku vždy dobře zabal.

Mail pro komunikaci s námi: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
Tel. pro komunikaci s námi: +420 773 173 644.