Značky

SERGEANT.CZ

… zastupuje s hrdostí níže uvedené firmy. Rádi bychom Ti o nich něco málo pověděli…

INVADER GEAR je Rakousko-Švýcarská firma, která se specializuje na výrobu vybavení pro vojenské účely. V našich končinách příliš známá není, ale jinde v Evropě je velmi vyhledávaná. Velkou oblibu má v německy hovořících zemích, v Itálii je velmi populární, ale najdeme ji i ve Velké Británii, Holandsku a dalších zemích Evropy.

Invader Gear vyrábí velmi kvalitní bojové uniformy. Velmi kvalitní taktická trika UBACS, nebo taktické bojové kalhoty ve všech možných maskovacích vzorech. Co je důležité je cena. Tato Rakousko-Švýcarská firma šije velmi kvalitní uniformy, ale za dostupnou cenu. Invader Gear dokazuje, že i evropská firma dokáže nabídnout kvalitu za nízkou cenu.

Invader Gear vyrábí i výstroj jako taktické vesty, chest rigy, batohy a nepřeberné množství sumek v nejrůznějších maskovacích vzorech. Kromě vazby PALS (MOLLE) nabízí také sumky a vesty s vazbou LASER CUT.

TEMPLAR´S GEAR je polský výrobce inovativního a technicky vyspělého taktického vybavení. Jedná se o firmu s TOP produkty, které nalezly oblibu již i v zámoří u profesionálních vojáků.

Templar´s Gear se zaměřuje na funkčnost, trvanlivost a snižování hmotnosti. Téměř všechny výrobky jsou dělány v systému LASER CUT, proto tuto značku řadíme k unikátům ve vývoji vojenského vybavení. Nikdo neprodukuje téměř 100% svých výrobků v LASER CUT a díky tomu může firma zájemcům nabídnout širokou škálu produktů v pestrém výběru maskovacích vzorů.

Templar´s Gear se hrdě hlásí ke svému polskému původu produkce. Lidé z firmy jsou si vědomí toho, že Polsko je dnes velmi kvalitním producentem vlastních značek v oblasti military a díky tomu je ve světe Polsko pro své výrobky vyhledáváno. Pro výrobu používají pouze špičkové komponenty a textilie jako jsou originální látky Ranger Green, Pencott, Multicam, A-TAC, Woodland nebo Coyote Brown Cordura, dodávané předními evropskými a americkými výrobci. Pro výrobu se používá nejmodernější CAD software, laserové řezačky a stroje.

Za zmínku stojí, že všechny otevřené LASER CUT sumky jsou vybaveny samosvornými vodítky. Právě tyto výrobky řadí Templar´s Gear k unikátním firmám, pro které je dokonalost vlastnoručním podpisem.

Vybaven.cz - Home | Facebook HELIKO-TEX ® je polský světoznámý výrobce outdoorového a taktického vybavení. Firma na trhu působí již 35 let a své výrobky dodává i do polské armády. Vlastní výzkum této skvělé firmě dovoluje vyvíjet vlastní produkty a platformy. Je to velmi energická firma, která každý rok přichází na trh se spoustou novinek.

Produkty jsou velmi pěkně a důmyslně zpracovány. Outdoorový design, skloubený s použitím výrobků i pro každodenní nošení, reprezentuje například systém EDC - Every-Day Carry  (pro každodenní nošení). Jedná se například o batohy, které jsou navrženy tak, aby pomocí přídavných kapes sloužily i jako nenápadná zbrojnice. Lehce pak v batohu sáhnete po zbrani, která je velmi důmyslně umístěna v sumce pro rychlé tasení.

Heliko je cenově dostupnou a skvělou volbou jak pro bojové aktivity, tak pro aktivní odpočinek nejen v přírodě.

CONDOR OUTDOOR je firma ze Spojených států amerických, která působí na světovém trhu již 25 let. Zpočátku se zabývala výrobou kempingového vybavení. Společnost byla zaměřena pro nadšence, kteří mířili do přírody za nádhernými zážitky. Poptávka narůstala a přišlo období války proti teroru. V tento moment začala firma na základě poptávky nabízet taktické vybavení.

Vlajkovou lodí se staly třídenní assalut batohy, které svým zpracováním a cenou získaly velkou oblibu. Výroba taktických vest a dalšího vybavení oslovila jak vojáky, tak další bezpečnostní složky, ale také lovce.

Condor Outdoor nabízí cenově dostupné zboží v perfektní kvalitě. Pevný materiál CORDURA D500 je zárukou výdrže taktického vybavení. Firma je držitelem licence pro výrobky v maskování Crye-Precisicon Multicam® .

MIL-TEC je známá německá firma, která vyrábí outdoorové vybavení, taktické vybavení, ale také obchoduje s originálními výstrojními součástkami Bundeswheru. Firma byla založena v roce 1971 a od roku 1983 je zastoupena i na americkém trhu.

Mil-Tec dokáže nabídnout velmi kvalitní výrobky za příjemnou cenu. Například celty vynikají úžasnou bytelností a kvalitou. Láhve na vodu, trika a podobné outdoorové doplňky jsou dobrou volbou pro nadšené návštěvníky přírody i militaristy.

Rothco | Brands of the World™ | Download vector logos and logotypes ROTHCO je známá americká firma, která se na trhu s militáriemi a outdoorovým vybavením pohybuje již od roku 1953.

Firma Rothco vyrábí jak uniformy, tak další potřebné zboží pro milovníky přírody a military wear.

Populární jsou například kvalitní trička, která firma nabízí jednobarevná, maskovaná, ale také s efektními military náměty.

Rothco není jen výrobce, ale je to i organizace se sociálním rozměrem, která podporuje válečné veterány.